Start arrow Regulamin
 
   
Menu serwisu
Start
Oferta
Mapa dojazdu
Nasi dostawcy
Napisz do nas
Kontakt
Przydatne linki
- - - - - - -
Na telefon
V českém jazyce
Pomoc
Regulamin
Gościmy
Aktualnie jest 4 gości online
 
 
Regulamin PDF Drukuj E-mail
 1. Strona spuh-klos.pl jest witryną internetową, której właścicielem jest Spółdzielnia Produkcyjno-Usługowo-Handlowa „KŁOS” z siedzibą w Chałupkach, 57-220 Ziębice, NIP: 887-00-11-894, REGON: 890244810, zwana w dalszej części regulaminu SPUH „KŁOS”

 2. Każda osoba korzystająca z serwisu przyjmuje do wiadomości i akceptuje warunki niniejszego regulaminu.

 3. Strona internetowa zawiera informacje na temat działalności, wydarzeń i usług świadczonych przez SPUH „KŁOS”. Informacje i materiały w niej zawarte mogą pochodzić od osób lub firm współpracujących, prowadzący stronę nie ingeruje w ich treść, z zastrzeżeniem innych postanowień regulaminu.

 4. Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny.

 5. SPUH „KŁOS” zastrzega sobie prawo zmiany lub wycofania dowolnych funkcji lub elementów strony.

 6. Korzystanie z witryny podlega ograniczeniom wynikającym z polskiego prawa.

 7. Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

 8. Na stronie mogą być publikowane bannery i linki do innych stron i serwisów internetowych. Odnośniki takie mogą prowadzić do właścicieli reklam, dostawców treści bądź partnerów współpracujących. SPUH „KŁOS” wyklucza odpowiedzialność za treść, politykę w zakresie ochrony poufności lub funkcjonowanie wszelkich zewnętrznych stron internetowych, do których odsyłacze zamieszczone są w niniejszej witrynie internetowej.

 9. Mimo dołożenia wszelkich starań, by informacje publikowane na stronie były prawdziwe oraz dokładne, SPUH „KŁOS” nie ponosi żadnej odpowiedzialności za dokładność, kompletność lub prawdziwość jakichkolwiek informacji zawartych na stronie.

 10. Z zastrzeżeniem odpowiednich przepisów prawa oraz niniejszego regulaminu SPUH „KŁOS” nie odpowiada za szkody spowodowane wadliwym działaniem systemu transmisji, w tym awariami sprzętu, opóźnieniami i zakłóceniami przesyłu informacji.

 11. Zawartość witryny, tj.: artykuły, zdjęcia układ treści i inne, korzystają na ogólnych zasadach z ochrony udzielanej przez przepisy prawa autorskiego.

 12. Wszelkie znaki towarowe, handlowe, które występują na stronach spuh-klos.pl podlegają ochronie prawnej na zasadach przewidzianych odrębnymi przepisami.

 13. Przesyłanie do SPUH „KŁOS” wiadomości na podane adresy e-mail jest równoznaczne z udzieleniem zgody na wykorzystanie tych informacji do celów wewnętrznych. Dane osobowe podlegają ochronie zgodnie z postanowieniami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r., Dz. U. nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.

 14. SPUH „KŁOS” zachowuje prawo do zmiany treści niniejszego regulaminu.

 15. Wszelkie zmiany regulaminu wchodzą w życie z dniem publikacji.

   
 
 
 
Copyright Infotmation overhere. | designed by CanaanDesign | Copyright © 2011 - 2013 - S.P.U.H. "KŁOS" | free wordpress themes